Kogemus

Urmas Kungla

Urmas Kungla

Minu nimi on Urmas Kungla.

Minu firma SetUp Web Solutions OÜ on ühe mehe ettevõtmine. Suuremate projektide korral teen koostööd erinevate IT ettevõtetega ja oma valdkonna spetsialistidega, kelle abiga saab erinevaid probleeme lahendada.

Minu kompentents jaotub suures plaanis järgnevalt:

  • IT protsesside juhtimine, arendus ja juurutamine
  • IT teenuste (infosüsteemide) haldus kogu selle elutsükli vältel
  • Veebilehtede loomine ja seotud projektijuhtimine

Sinu IT valdkonna konsultandina on minu peamine kogemus kujunenud läbi projektipõhise palgatöö. Minu IT protsesside alane CV ja kogemus on LinkedIn lehel esitletud: http://LinkedIn – Urmas Kungla

Minu loodavad  WordPressil põhinevad veebilehed on üldjuhul lihtsalt ja kiirelt lahendatud, mis põhivajadused täidavad. Keerukamad veebilahendused annan koostööpartneritele ning töötan kliendi jaoks nende esindajana e. projektijuhina. 

Töötatud aastate jooksul olen jõudnud järeldusele, et mitmed Eesti päritolu ettevõtted eelistavad just palgatöölisi koostööpartneritele. Siiski usun sellesse, et hea spetsialisti võib projektipõhiselt ka pikema perioodi jooksul teenusena sisse osta- olen seda metoodikat ettevõtte IT ja infosüsteemide juhi rollis korduvalt ise kasutanud. Eeliseks on võimalus vajaminevat oskust on kiiremini ja mugavamalt rakendada- ei pea palkama lühiajalise projekti tarvis IT inimest.