"Hand holding sketch" by KROMKRATHOG; http://www.freedigitalphotos.net/

Veebiprojektid

SetUp pakub veebilehe loomist kliendile peamiselt kahel erineval viisil:

  1. Lihtsate lahenduste loomine vabavaralistele veebilpatvormidele;
  2. Kliendi esindajana veebiprojekti tellimine ja läbiviimine.

Esimese lahenduse eeliseks on veebilehe soodne hind (al. 300€) ning veebileht on võimalik kliendile kättesaadavaks teha mõnel juhul isegi 1 nädalaga. Ettevõtte kodulehekülg on sel juhul lihtsa ja moeka disainiga ning sisaldab endas ettevõtte põhiinfot, teenuste ja toodete tutvustust. Veebi on võimalik edasi arendada kergete vahenditega ka teiste ettevõtete poolt.

Tegemist on lahendusega, mis võimaldab kiirkorras lahendada uue veebi soovi ning jätab aega ja raha suurte soovide täitmiseks.

Teise lahenduse korral töötab SetUp kliendi esindajana, mis jaguneb üldjuhul 4-ks etapiks:

  1. Arendussoovi selgitamine ja kirjeldamine;
  2. Pakkumuste võtmine ning sobiva partneri valimine;
  3. Arendustööde läbiviimisee juhtimine ja testimine;
  4. Projekti tulemi juurutamine.

Selle protsessi eelis on, et klient ei pea palkama IT kompetentsiga töötajat, vaid piisab, kui SetUpile määratakse ettevõtte sisemiseks partneriks üks töötaja, kes ettevõtte strateegiat ja vajadusi selgitab.  See sama inimene osaleb ka projekti tulemite vastuvõtmises. Teie ettevõtte ärivajaduste tõlkimine IT keelde jääb minu teha.

Teenuse hinda arvestatakse tunnipõhiselt tunnihinnaga 48€.

Seda lahendust saab rakendada ka suuremate projektidega. Sel juhul töötan teie kontoris kui teie oma töötaja, et teie ärivajadused ja kasutuskogemus võimalikult hästi omandada. See aitab arendusettevõtetelt õiget tööd tellida.